• : 04642515253
BUDGET RİZE - CESA MOTORLU ARAÇLAR - Rize, Rize

Firma Hakkında

udget olarak bulunduğumuz tüm ülkelerde müşterilerimize en iyi hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır. Bu amaç doğrultusunda, süregelen kaliteli servis imajımızı devam ettirebilmenin anahtarının müşterilerimizin memnuniyetinde olduğuna inanıyoruz.

Budget Türkiye olarak, İngiltere’deki bağımsız bir kuruluş tarafından yapılan müşteri memnuniyeti anketinde, 19 Avrupa ülkesi ile birlikte yer almaktayız. Siz müşterilerimizin kiralamaları ile ilgili geri bildirimde bulunduğu bu araştırmada son 7 yıldır Avrupa birincisiyiz. Ayrıca, 2008 ve 2013 yıllarında Budget Türkiye olarak her yıl düzenli olarak yapılan Budget EAMEA (Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya) toplantısında “Yılın En Başarılı Ülkesi” ödülünü alarak başarımızı bir kez daha kanıtladık. Bu başarının, siz değerli müşterilerimizden aldığımız her türlü geri bildirime verdiğimiz önemin ve müşteri beklentilerini karşılamak için göstermiş olduğumuz çabanın bir göstergesi olduğuna inanıyoruz.

Müşteri Deneyimi Birimi olarak siz müşterilerimizin, şirketimiz ve kiralama servisimizle ilgili her türlü talep ve beklentilerini yazılı olarak takip eder ve çözümleriz. Müşteri talep formuna işlenmiş talep ve beklentilerinizin belirlenen sürede sonuçlanması için gerekli takibi yapar ve süreç boyunca sizleri konuyla ilgili bilgilendiririz. Ayrıca yaptığımız düzenli anketlerle müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmeti mükemmelleştirmenin yollarını ararız.

Budget Müşteri Deneyimi Birimi olarak amacımız sizlerden gelen şikayetleri çözmek değil, “Mutlak Müşteri Memnuniyetini” gerçekleştirerek sizlerden hiç şikayet almamak ve müşterilerimizin beklentilerinden asla taviz vermemektir.

İletişim formumuz üzerinden yurtdışı ve yurtiçi kiralamalarınıza ait eleştiri ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Yurtiçi/yurtdışı fiyat bilgisiyle kiralama koşulları hakkında bilgi almak ve araç kiralama rezervasyonlarınız için res@budget.com.tr e-posta adresimiz üzerinden bize ulaşabilirsin.

Müşteri Başvuru Yönetim Politikamız

  • Soruların, taleplerin ve eleştirilerin için internet sitemiz üzerinden iletişim formu aracılığı ile ve hafta içi mesai saatleri arasında iletişim merkezimizden bize ulaşabilirsin.
  • Başvurularının alındığı bilgisi, e-posta yoluyla ya da iletişim merkezimiz tarafından iletilmektedir.
  • Başvuruların herhangi bir ücret alınmadan adil, tarafsız ve eșit olarak değerlendirilmektedir.
  • Kişisel bilgilerin kesinlikle hiçbir amaçla üçüncü șahıslarla paylașılmamaktadır.
  • Şirket politikaları ile yasal uygulamalar çerçevesinde uygulanabilir çözümler sunmaya, ihtiyaçlarını karșılamaya ve haklarını her zaman korumaya özen göstermekteyiz.
  • Soruların, taleplerin ve eleştirilerin kayıt altına alınarak, çözüm önerileri ve alınan kararlar gerekçeleriyle açıklanır.
  • Sizlerden gelen her türlü geri bildirimi, ürün ve hizmetlerimizin kalitesinin ve iș süreçlerimizin iyileștirilmesini sağlayacak șekilde değerlendiriyor; mükemmeli hedefleyerek müșteri odaklı bir yaklașım benimsiyoruz.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

MERMERDELEN MAH. CUMHURİYET CAD. NO: 46/A MERKEZ / RİZE

Rize / Rize

Mesaj Formu

QR Code

Etiketler