• : 04642515253
PLATİN BİLGİSAYAR HİZMETLERİ - Rize, Rize

Firma Hakkında

Küreselleşme olgusunun gitgide arttığı çağımızda, hızla gelişen ve büyüyenler arasında teknoloji büyük payı alıyor. Her mesleki disiplinin es geçmemesi gereken teknoloji, kendisini bireyler üzerinde zorunlu kılıyor. Dünya’nın durmadan atılımlarda bulunduğu bu alan  da  ülkemiz de yerini almak adına adımlar atmayı bir an olsun bırakmıyor. Platin Bilgisayar Hizmetleri tüm bu parametreleri göz önünde bulundurarak stratejik planlamasını kısa ve uzun vadede oluşturup, uygulama aşamasına geçiyor.

 


MİSYON

Platin Bilgisayar Hizmetleri bireylerin sağlıklı bir şekilde gelişmeleri takip edip, sorunlarına kolaylıkla çözüm bulabilmelerinin sonuçlarını ortaya koydu. Kurulduğu yıllarda geleceğe umut ile bakan Platin Bilgisayar Hizmetleri kısa süre de birçok kişiye, idealleri çerçevesinde, maddi ve manevi  desteğini esirgemeyerek çağı yakalayan bireyler yetişmesini sağladı.

Kurumsal birçok adrese, uzman ekibi ile müdahaleleri gerçekleştirip, sorunların kalıcı olarak çözülmesine yardımcı oldu. Kurulumunu gerçekleştirdiği ürünlerin takibini an be an gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağladı.

Bulunduğu şehir ve bölgesinde sıklıkla tercih edilenler arasında yer alan Platin Bilgisayar Hizmetleri, küçük ve büyük ölçekli yatırımcılar ile olan bağını devam ettiriyor. Teknoloji dünyasına yeni adım atan küçük ölçekli bir bireyden, kurumsal çözümlere kadar donanımsal çözüm ve önerilerini gerçekleştiriyor.

 

VİZYON

Alanında uzun yıllar bilgi biriktirmiş olan ekibiyle birlikte, yazılımsal ve donanımsal olan sorunlara, güler yüzlü hizmetiyle kısa sürede çözüm buluyor. Onarımını gerçekleştirdiği, teknolojik ürünlerin, her bir donanımı ve yazılımını arkasında uzun süreler durdu ve durmaya da devam ediyor.

Sağladığı donanımsal çözümleri, küresel markaların en çok tercih edilenleri arasından seçerek, kullanıcıya onayına sunar. Verilen onay neticesinde uzman ekibiyle donanımsal onarımı 3 (üç) iş günü içerisinde gerçekleştirir. Kullanıcının onarımı gerçekleştirilmiş ürünü kontrol ederek, sorunsuz şekilde teslim alır.

Garanti süresi dahilinde, mevcutta bulunan anlaşmaları ile, hızlı çözümler sağlar.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

ÇARŞI MAHALLESİ, KAMBUROĞLU SOKAK NO: 1/C MERKEZ / RİZE

Rize / Rize

Mesaj Formu

QR Code