• : 04642515253
ATAY ASANSÖR - Rize, Rize

Firma Hakkında

Firmamız kurulduğu günden itibaren kalite ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda çalışmalar yaparak güvenilir bir marka yolunda ilerlemektedir.

Firmamız; asansör montaj, revizyon ve aylık periyodik bakımlarını Sanayi Bakanlığı Yönetmeliğine ve uluslar arası standartlara uygun olarak gerçekleştirir. Bu doğrultuda firmamız, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, CE, ISO 9001:2008 kalite belgelerine ve Asansörler İçin Tam Kalite Güvence Sertifikası’na sahiptir. 

Mühendis kadromuz ve teknik personelimiz ile montaj, revizyon ve periyodik bakım hizmetleri verilmektedir.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Firmamız kurulduğu günden itibaren kalite ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda çalışmalar yaparak güvenilir bir marka yolunda ilerlemektedir. Firmamız; asansör montaj, revizyon ve aylık periyodik bakımlarını Sanayi Bakanlığı Yönetmeliğine ve uluslar arası standartlara uygun olarak gerçekleştirir. Bu doğrultuda firmamız, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, CE, ISO 9001: 2008 kalite belgelerine ve Asansörler İçin Tam Kalite Güvence Sertifikasına sahiptir. Mühendis kadromuz ve teknik personelimiz ile montaj, revizyon ve periyodik bakım hizmetleri verilmektedir.

Rize / Rize

Mesaj Formu

QR Code

Etiketler