• : 04642515253
KAĞAN BİLİŞİM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ - Ardeşen, Rize

Firma Hakkında

KAĞAN BİLİŞİM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ ektronik güvenlik sistemleri cihazlarının satış ve montaj hizmetlerini Ardeşende’de açıldı.
Açılışa Ardeşen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet YEREBAKAN, Milli eğitim şube müdürü Ali DİLSİZ, Tevfik İleri Endüstri Meslek Lisesi Personelleri, Diş Doktoru Murat KAĞANOĞLU, çevre esnaflar, Basın arkadaşları, Aile dostları ve ailesi katıldı.
Tüm dünyada elektronik güvenlik sistemleri profesyonellerinin tercih ettikleri yüksek kaliteli ürünleri ekonomik şartlarda kullanmayı ilke edinen firmamız, elektronik güvenlik sistemleri alanında da bu yaklaşım tarzından ödün vermemektedir.
2007 başlarında tamamlayarak ortaya koyduğumuz Disiplinli çalışma ile, müşteri memnuniyetini prensip edinerek başladığımız işe devam ediyoruz.
Sürekli artan portföylerimiz ve Internet reklâmcılığı, güvenlik sektörü kazandığımız tecrübe ve kalitemizle Türkiye'de bulunan bir çok firmanın daha güveliğini ve Internet dünyasında ihtiyaç duyulan her türlü tanıtım ve pazarlama hizmetleri ile tanışmalarını sağladık.
İşyeri Sahibi ve Rizehaberleri. com Bölgesel haber sitesi sahibi Tamer KAĞANOĞLU, yaptığı açıklamada ”artık Ardeşen halkı güvenlik sistemleri ile ilgili Rize’ye gitmelerine gerek kalmadığını Ardeşen de de güvenlik kamera CCTV Kapalı devre kamera sistemleri, İnternet üzerinden işyeri takibi, Alarm sistemleri vb. güvenlik sistemlerinin yanı sıra Bilişim sektöründeki birçok dal üzerinde hizmet vermekte.
Personel Devam Kontrol Sistemlerinde ( PDKS ) personeli sisteme tanıtmada çeşitli yöntemlerle çok seçenekli sistemler sunmaktayız.
Bu sayede personeliniz ne kadar mesai yaptığı, ne zaman işe gelip gittiğini anlık veya periyodik raporlar halinde alınabileceği, Personel Takip Sistemlerinde Yüz Tanıma, İris Tanıma, Damar Tanıma, Parmak İzi Tanıma, Ses Tanıma Sistemi, Kart Okuyucular, İş Yerinde Tuvalet ve Sigara Takip, gibi özel güvenlik sistemleri yapmaktayız.
Bunun yanında Profesyonel Web tasarım Oem işlemleri, Pc satışı, Donanım ve Yazılım hizmetlerini, ADSL Satış noktası yanında Telefon hat bağlama işlerini de sürdürmekteyiz”Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

kaganoglu@windowslive.com
04647156715
Belirtilmemiş
Belirtilmemiş
Belirtilmemiş

Harita Konum

DENİZ MAHALLESİ, ATATÜRK CADDESİ, NO: 330 - A (TÜRK TELEKOM LİSESİ SONUNDA, ANA YOL ÜSTÜ) ARDEŞEN / RİZE

Rize / Ardeşen

Mesaj Formu

QR Code